Zapraszamy do kontaktu z naszą Firmą

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00




Promet Trans Sp. z o.o.

Kaliska 90, 62-700 Turek
+48 63 279 44 10
biuro@promettrans.com
Pn-Pt: 8:00-16:00

Ewelina Jacaszek-Spychalska
Prezes Zarządu
  • +48 63 279 44 14
  • +48 63 279 44 10
  • e.jacaszek-spychalska@promettrans.com
  • 10246722
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-18
  • Krzysztof Rosicki
    Dyrektor d/s transportu i spedycji
  • +48 63 279 44 13
  • +48 600 08 08 47
  • k.rosicki@promettrans.com
  • 5011620
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-4

  • Żaneta Gracz
    Spedytor
  • +48 63 2794416
  • +48698666083
  • z.gracz@promettrans.com
  • 58544903
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-24
  • Edyta Raszewska
    Spedytor
  • + 48 63 279 44 18
  • + 48 600 00 81 26
  • e.raszewska@promettrans.com
  • 3468321
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-8
  • Tomasz Pływacz
    Spedytor
  • +48 63 279 44 12
  • +48 600 38 41 84
  • t.plywacz@promettrans.com
  • 35752630
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-16
  • Julita Gronostaj
    Spedytor
  • +48 63 279 44 22
  • +48 694 497 321
  • j.gronostaj@promettrans.com
  • 37630037
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-17

  • Joanna Gaca
    Dział rozliczeń- faktury
  • +48 63 279 44 10
  • +48 608 29 32 94
  • j.gaca@promettrans.com
  • 5307408
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-15
  • Iwona Jesiołowska
    Dział rozliczeń- faktury
  • + 48 600 008 127
  • i.jesiolowska@promettrans.com
  • 59359004
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-23
  • Karina Wysocka
    Dział rozliczeń- płatności
  • +48 63 279 44 17
  • +48 600 80 21 02
  • k.wysocka@promettrans.com
  • 11482572
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-21
  • Przemysław Kęcel
    Dział IT
  • +48 63 279 44 15
  • +48 600 00 89 00
  • p.kecel@promettrans.com
  • BRAK
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-14