Zapraszamy do kontaktu z naszą Firmą

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00




Promet Trans Sp. z o.o.

Kaliska 90, 62-700 Turek
+48 63 279 44 10
biuro@promettrans.com
Pn-Pt: 8:00-16:00

[recaptcha]

Krzysztof Świerk
Prezes Zarządu
  • +48 63 279 44 14
  • +48 63 279 44 10
  • k.swierk@promettrans.com
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-26
  • Edyta Raszewska
    Kierownik transportu
  • + 48 63 279 44 18
  • + 48 600 00 81 26
  • e.raszewska@promettrans.com
  • 3468321
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-8

  • Joanna Nycek-Straszewska
    Kierownik floty
  • +48 63 279 44 13
  • +48 600 08 08 47
  • j.straszewska@promettrans.com
  • 70309859
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-25
  • Agata Prymas
    Dyspozytor
  • +48 63 279 44 18
  • +48 694 49 73 21
  • a.prymas@promettrans.com
  • 73947470
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-29
  • Barbara Gronostaj
    Dyspozytor
  • +48 662 279 744
  • b.gronostaj@promettrans.com
  • 72779781
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-28
  • Żaneta Gracz
    Dyspozytor
  • +48 63 2794416
  • +48 698 66 60 83
  • z.gracz@promettrans.com
  • 58544903
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-24

  • Joanna Gaca
    Specjalista ds. administracyjnych i księgowych
  • +48 63 279 44 10
  • +48 608 29 32 94
  • j.gaca@promettrans.com
  • 5307408
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-15
  • Iwona Jesiołowska
    Starszy referent administracyjny
  • + 48 600 008 127
  • i.jesiolowska@promettrans.com
  • 59359004
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-23
  • Karina Wysocka
    Specjalista działu księgowego
  • +48 63 279 44 17
  • +48 600 80 21 02
  • k.wysocka@promettrans.com
  • 11482572
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-21
  • Przemysław Kęcel
    Specjalista ds. informatyki
  • +48 63 279 44 15
  • +48 600 00 89 00
  • p.kecel@promettrans.com
  • BRAK
  • Giełda ładunków - kontakt 5340-14